Patalpų nuoma

Mūsų komanda siūlo keletą netradicinių pasirinkimų renginių planavimui. Nesvarbu ar tai įmonės vidinis renginys, ar klientų vakarienė, galbūt turite progą švęsti iki ryto ar organizuojate festivalį, o galbūt metas suburti Jūsų tikslinę auditoriją konferencijai – kviečiame apsilankyti ir įvertinti tris galimas erdves.

Pats pastatas išsaugojęs originalią architektūrą, žemas lubas, metalines arkas, įrengtas urbanistiniu stiliumi. Saugome kaip nekilnojamą Vilniaus miesto kultūros objektą. Viena naujausių vietų mieste organizuoti Jūsų renginį.

Muziejaus erdvė

Šią erdvę galima konvertuoti į kviestinių svečių vakarą su taure gėrimo, daryti išskirtinio produkto pristatymą ar įgyvendinti Jūsų unikalią idėją. Turime patirties dirbdami su netradiciniais sprendimais, kurie palieka įspūdį.

Nepakartojama atmosfera istorinių transporto priemonių apsuptyje, pasaulinį lygį atliepiančiame muziejuje nepaliks abejingų, ir tikrai būsite nepakartojami.

 

Erdvės parametrai:

Renginių erdvė

Erdvė, kurią galima naudoti įvairiems renginiams vieną arba kartu su muziejaus ar serpantino erdve. Lengvas patekimas, atskiras san. Mazgas ir tiesioginis patekimas į kitas nuomojamas erdves.

Neretai į renginio programą įtraukiame ir ekskursiją su nuostabiomis istorijomis po muziejų.

 

Erdvės parametrai:​

Serpantino erdvė

Unikali senojo Vilniaus taksi parko serpantino erdvė, kuri skirta sukurti “wow” efektui. Dvejos persipynusios spiralės pastato centre sudaro išskirtinę, virš 500 metrų aukščio erdvę, kurios panaudojimui yra tik vienintelis apribojimas – renginio organizatoriaus vaizduotė.

 

Erdvės parametrai:

Susidomėjote?

Susisiekite ir aptarsime visus kilusius klausimus. Papasakosime kaip susikurti svečiams nepamirštamą renginio atmosferą.