Lankytojams

Užveskite istorijos variklį ir lekiam į legendinių automobilių pasaulį!

Nuo laikų, kai inžinerijos genijai dar buvo karalių vairuotojais, o pasaulis kraustėsi iš proto dėl individualumo iki šių dienų modernios klasikos ir technikos legendų.

Vienintelis tokios apimties istorinių transporto priemonių muziejus Lietuvoje

Kasdien 10.00–19.00
Nedirbame antradieniais

Kaip atvykti?

Muziejus įsikūręs Naujininkų ir Naujamiesčio rajonų sankirtoje. Lengvai randamas ir greitai pasiekiamas tiek miesto gyventojams, tiek apsilankantiems svečiams.

Išlipus Prūsų stotelėje ( Autobusai: 1, 3, 4, 41, 42, 78. Troleibusai: 10, 17 ), pakilkite estakada ant pastato stogo, kur rasite įėjimą į muziejų. Įėjus pro pagrindinį įėjimą muziejų rasite kairėje pusėje.

Muziejaus lankytojų patogumui – automobilių parkavimas yra nemokamas.

Vykstant iš centro pusės reikia apsisukti sankryžoje ties Kapsų gatve. Įsukus iš Dariaus ir Girėno gatvės ties Eolto parduotuve, pakilkite per rampą ant pastato stogo, kur rasite automobilių stovėjimo aikštelę ir įėjimą į pastatą. Įėjus pro pagrindinį įėjimą muziejų rasite kairėje pusėje.

Automuziejus

Būdai pažinti

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Vilniaus Automuziejus privačia iniciatyva įkurtas 2023 metų gegužės 18 dieną.

Ekspozicijoje yra daugiau nei 100 istorinių transporto priemonių, pasakojančių pasaulinę automobilizacijos istoriją. Čia rasite istorinius prekės ženklus, formavusius dabartinę automobilių pramonę, vienetinius modelius, priklausiusius istorinėms asmenybėms, su Lietuvos istorija susijusias transporto priemones.

Nemokamo muziejų lankymo modelis taikomas Kultūros ministerijai pavaldiems nacionaliniams ir respublikiniams muziejams. Vilniaus Automuziejus yra privatus, jam šis modelis netaikomas.

Taip, galima. Popierinį dovanų kuponą įsigysite atvykę, muziejaus kasose. Dovanų kuponu galima įsigyti muziejaus paslaugas ir suvenyrų parduotuvės prekes.

Taip, muziejuje rengiamos ekskursijos. Kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį kviečiame į nemokamas ekskursijas su gidais. Ekskursijų trukmė 1,5 val. Būtina registracija.

Įėjimas į muziejų yra su bilietais. Nemokamos ekskursijos yra muziejaus dovana, skirta praturtinti lankytojų žinias apie automobilizmo istoriją. Šią paslaugą finansuoja muziejus.

Galima. Ekskursija grupei kainuoja 80 Eur. Ekskursijos trukmė – 2 val. Būtina užsakyti ekskursiją prieš 24 val. Rašykite mums: jolanta@automuziejus.lt

Išsami ekskursija, pasakojanti pasaulinę automobilizacijos istoriją su gidu trunka 1,5 – 2 val.

Taip, įvairaus amžiaus moksleivius kviečiame į kultūrinę-istorinę patirtį, kuriant savo muziejų, gilinant žinias apie technikos istoriją, didinant kultūrinį sąmoningumą.
Daugiau informacijos

Taip, Vilniaus Automuziejuje laukiami mokleiviai su Kultūros pasu. Edukacijos „Aš kuriu muziejų“ metu moksleiviai gaus kokybiškų istorinių, kultūrinių bei kūrybinių patirčių. Daugiau informacijos čia.

  • Vaikai iki 6 metų amžiaus
  • Asmenys virš 80 metų
  • Lankytojai su POLA kortele
  • Gidai, pateikę galiojantį gido pažymėjimą
  • Mokytojai, pateikę pažymėjimą
  • Muziejų darbuotojai, pateikę pažymėjimą
  • Žurnalistai, pateikę žurnalisto statusą patvirtinantį pažymėjimą

Apgailestaujame, tačiau atsižvelgdami į lankytojų saugumą ir mūsų eksponatų prašymą, prašome lankytis be savo augintinių.

Esate labai laukiami mūsų muziejuje. Jeigu neužsakote ekskursijos su gidu ir norite tiesiog pasivaikščioti po muziejų, iš anksto informuoti nereikia.

Kol kas muziejuje neturime kavinės. Netolimoje ateityje ji bus.

Taip, muziejus nuomoja patalpas. Daugiau informacijos čia. Taip pat rašykite mums: jolanta@automuziejus.lt.

Taip, galima.

Lipti į automobilius, atidaryti dureles, liesti eksponatus draudžiama. Tačiau turime keletą eksponatų, kurie nėra aptverti ir į juos galima įsėsti ar užlipti. Pavyzdžiui legendinis Ford Model T.

Niekada negali žinoti koks perliukas slepiasi privačiose rankose. Tad parašykite mums daugiau apie savo automobilį ir nepamirškite pridėti nuotraukos: sveiki@automuziejus.lt.

Kalendorius

Renginiai ir naujienos

Nepraleiskite įdomių auto sporto įvykių – Nuo Dakaro istorijų iki ikoninio Monte Karlo ralio. Leiskitės į kelionę laiku po XIX-XX a. transporto technikos pasaulį, atraskite įdomiausius istorinius faktus ir paslaptis, įsitraukite į mūsų edukacijas ir tapkite Vilniaus Auto muziejaus bendrakūrėjais