Apie mus

Vienintelis tokios apimties istorinių transporto priemonių muziejus Lietuvoje

Kasdien 10.00–19.00
Nedirbame antradieniais

Istorija

Vilniaus „Automuziejus“ įsikūręs  išskirtiniame industrinio paveldo objekte – aštuntąjį dešimtmetį menančiame senajame Vilniaus taksi parke. Po kruopščios rekonstrukcijos mes ir vėl grąžinome šiam parkui senąją jo sielą: unikalią statinio architektūrą bei pagrindinius pastato gyventojus – automobilius.

Privatus, didžiausias Lietuvoje istorinės transporto technikos muziejus duris atvėrė 2023 metais. 110 unikalių eksponatų iš privačios kolekcijos išsiskiria aukšta kolekcine verte ir autentiškumu. Kiekvienas automobilis– kaip meno kūrinys, pasakojantis pasaulio motorizacijos istoriją, nuo XIX a. karietų iki šių dienų modernios klasikos.

Vizija, misija

Mes ne tik saugome, atkuriame ir demonstruojame istorinį transporto technikos paveldą. Esame tam, kad mūsų muziejus taptų atvira, gyva švietimo ir kultūros sklaidos erdve, įdomaus ir turiningo laisvalaikio vieta skirtingoms auditorijoms. Čia kiekvienas gali atrasti sau įdomiausias žinias apie įvairius istorinius laikmečius, kuriuose automobilių vaidmuo neatsiejamas nuo meno, mokslo ir visuomenės vystymosi.

Apie mus

Renginiai

Nepraleiskite įdomių auto sporto įvykių – Nuo Dakaro istorijų iki ikoninio Monte Karlo ralio, keliaukite laiku po XIX-XX a. transporto technikos pasaulį, atraskite įdomiausius istorinius faktus ir paslaptis, įsitraukite į mūsų edukacijas ir tapkite Vilniaus Auto muziejaus bendrakūrėjais.