Renginiai

“Dakaro istorijos” su Sauliumi Jurgelėnu

Ar esate kada susimąstę, kad Dakaro ralio dykumose neretai klajojant po kopas ir ieškant organizatorių paslėptų taškų, galva susisukti gali net ir geriausiems lenktynininkams? Štai kodėl dažnai pasiekę finišą pilotai apkabina savo šturmanus ir dėkoja už nuostabų darbą.
O koks šturmanas geriau galėtų paaiškinti visas Dakaro ralio kelio knygos vingrybes, papasakoti apie smėlyje pasislėpusius akmenis, karštakraujus pilotus ir kokią kainą kartais tenka sumokėti už organizatorių padarytas klaidas, jei ne Saulius Jurgelėnas?
Sausio 6-ąją, šeštadienį, Vilniaus Automuziejus kviečia susitikti su Saulium Jurgelėnu, pasikalbėti apie jo patirtį Dakaro ralyje, aptarti prasidėjusių varžybų ir pamėginti atspėti, kaip šis dykumų maratonas keisis ateityje!
S. Jurgelėnas tikrai padės išlukštenti muziejaus ekspozicijoje „Dakaro istorijos“ esančių kelio knygų puslapius, paaiškins, kiek baisūs trys šauktukai arba ko tokiame lenktynių dokumente rasti nepavyks, o taip pat, kas geriau – popierinė ar skaitmeninė kelio knyga.
Muziejaus lankytojams, įsigijusiems bilietą, renginys nemokamas!

Pasidalink straipsniu