Renginiai

Karolis Raišys: lenktynių įspūdžiai ir asmeninė ekskursija

🗓️ Susitikimas su Karoliu Raišiu
🕐 Vasario 24, 13.00-16.00
🏁 Iš Dakaro į Monte Carlo – nors 2024-ieji tik prasidėjo, bet lenktynininkui Karoliui Raišiui jau prikaupta įspūdžių už visus metus.
🏁 Automobilių romantikas, įspūdžių kolekcionierius, prisiekęs lenktynininkas, architektas Karolis Raišys jau daug metų sportą jungia su kultūra, istorija ir istorinėmis lenktynėmis.
🏁 2024 metų pradžia Karoliui prasidėjo žvalgytuvėmis Saudo Arabijos smėlynuose, kur vyko Dakaro ralis. Čia jis dalyvavo su Vilniaus „Automuziejaus“ misija – išsiaiškinti bei papasakoti gerbėjams Lietuvoje, kokie automobiliai ir vairuotojai dalyvauja klasikiniams automobiliams skirtoje įskaitoje.
🏁 Vos grįžęs iš Dakaro, Karolis jau septintąjį kartą dalyvavo „Monte Carlo Historique“ ralyje.
🏁 Septyneto magija suveikė puikiai – beveik visas vietas dešimtuke jau patyręs Karolis šiemet „Monte Carlo Historique“ užėmė pirmąją vietą klasėje ir penktąją vietą bendroje įskaitoje.
🏁 Pagaliau atėjo metas visais įspūdžiais pasidalinti su prisiekusiais lenktynių gerbėjais.
🗓️ Vasario 24 dieną Vilniaus „Automuziejaus“ ambasadorius Karolis Raišys ne tik papasakos kokius nuotykius patyrė Saudo Arabijos smėlynuose ir Alpių serpantinuose, bet ir surengs asmeninę ekskursiją po muziejų. Lankytojų lauks nauja turo tema – istorinių lenktynių automobiliai.

—————————-

Įėjimas su bilietais
Suaugusiems 20 €
Šeimos bilietas
25 € (1 suaugęs + 1 vaikas)
35 € (2 suaugę + iki 2 vaikų)
*5€ už papildomą vaiką
Bilietas su nuolaida 15 €
*Nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia. Kasoje būtina pateikti nuolaidą patvirtinantį dokumentą.
Nemokamai muziejuje laukiami:
• Vaikai iki 6 metų amžiaus
• Asmenys virš 80 metų
• Lankytojai su POLA kortele
• Gidai, pateikę galiojantį gido pažymėjimą
• Muziejų darbuotojai, pateikę pažymėjimą
• Žurnalistai, pateikę žurnalisto statusą patvirtinantį pažymėjimą

Pasidalink straipsniu