Naujienos

Vilniaus Automuziejus jungiasi prie Vilniaus šaltibarščių festivalio

Birželio 1 dieną Vilniaus Automuziejus jungiasi prie Vilniaus šaltibarščių festivalio „VILNIUS PINK SOUP FEST“. Lai Vilnius nusidažo rožine spalva!

Tymo turguje vilniečius ir miesto svečius pasitiktumėme su muziejaus šaltibarščių ambasadoriumi – Steyr 50. Ne visiems pažįstamas ir nelabai girdėtas!? Bet jeigu jau pasakojame smalsuoliams kas gi tie šaltibarčiai, tai kodėl nepridėjus vienos kitos istorijos apie rožinį Steyr 50. Šalia jo bus galima įsiamžinti ir išgirsti „skaniausias“ rožinio austro istorijas. Pasaulį išvydo tik 13 000 šių automobilių. Šiandien tai retas, kolekcinis egzempliorius kaip ir mūsų lietuviški šaltibarščiai. Kadaise buvo laikomas „Austrijos Volkswagenu“ ir meiliai vadintas Steyr „Baby“. Šis kultinis automobilis, gamintas vos keturis metus, iki II pasaulinio karo.

Pirmąją vasaros dieną muziejaus lankytojus kviesime atrasti visas šaltibarščių spalvas Automuziejuje. Krapai, kiaušiniai, burokėliai, kefyras, svogūnų laiškai – visas spalvas atrasite tarp eksponatų. Beliks parinkti ingridientus ir pagaminti legendinius šaltibarščius iš legendinių automobilių.

Festivalį papildysime ir spalvingais turais Automuziejuje, lankytojams dovanosime ekskursijas po automobilių spalvų pasaulį. Papasakosime kada jie tapo tokie ryškūs.

Turų laikas: 12.00-13.00, 14.00-15.00, 16.00-17.00

Taip pat pristatysime ir kultinį  Jogailos Morkūno “Porsche 944 S2  kabrioletą, pirmąjį šaltibarščių influencerį Lietuvoje.

O jei birželio 1 dieną  atvyksite į muziejų rožine apranga arba rožiniu automobiliu – standartinio bilieto kainai pritaikysime 10 proc. nuolaidą.

Tad būkime skanūs ir spalvingi!

Pasidalink straipsniu