Naujienos

Ieškoti dingusio tarpukario Kauno kvies Vilniaus Automuziejus

Gegužės 20-26 dienomis Vilniaus Automuziejus ir „LTG Link“ 616-ąjį Kauno gimtadienį kviečia švęsti ir Vilniuje. Atvykę į Vilnių traukiniu kauniečiai laukiami Vilniaus Automuziejuje. Muziejaus kasoje pateikus traukinio bilietą – įėjimas į muziejų kainuos 10 proc. pigiau. O ir muziejus įsikūręs vos 20 minučių pėstute nuo Vilniaus traukinių stoties.

Kauniečius ir visus automobilių ir istorijos entuziastus kviesime nusikelti į tarpukario Kauną ir pakeliauti laikinosios sostinės gatvėmis su ryškiausiais epochos automobiliais. Daugybę garsių kauniečių – dainininką Kiprą Petrauską, architektą Arną Funką, inžinierių Praną Hiksą ar verslo magnatą Joną Vailokaitį jungė bendra aistra automobiliams. Ne vieną jų aistros objektą galima išvysti Vilniaus Automuziejuje.

Kauno gimtadienio proga gegužės 25-26, dovanosime ekskursijas, ir papasakosime kam priklausė prabangiausias Art Deco epochos automobilis važinėjęs tarpukario Kaune. Jame sėdėjo net lakūnas Feliksas Vaitkus, 1935 perskridęs Atlantą lėktuvu „Lithuanika II“! Atskleisime kas Kaune buvo ne tik garsiausiu „Harley Davidson“ savininku, bet ir neoficialiu kompanijos „Shell“ ambasadoriumi, papasakosime koks automobilis Paryžiuje krito į akį Aleksandro Stulginskio žmonai Onai ir to dėka tapo prezidentiniu, ir daug kitų įdomių istorijų.

Dovanojamų ekskursijų apie tarpukario Kauną su gidais laikas: 12.00-13.30; 15.00-16.00.

Akcija bilietams bus taikoma bilietus įsigyjant muziejaus kasoje, gegužės 20-26 dienomis.

Pasidalink straipsniu